Libertate, independență, solidaritate sindicală

Felicitări cu prilejul jubileului

1 ianuarie

Ivanova Marina – CP Căușeni

Răcila Eugenia – CP Ocnița

Iurcu Olesea – CP Orhei

Gutium Cristina – CP Briceni

Teleșco Victor – Căușeni S.A. Moldtelecom

Bonari Natalia – CP Florești

2 ianuarie

Cebota Igor – Î.S.DPP

Brinziuc Eduard – Florești S.A. Moldtelecom

Dobrovinschi Vasili – CP Bălți

Primac Nadejda – CP Bălți

3 ianuarie

Ceaica Sergiu – Î.S. DPP

Caliman Anatolie – CP Ștefan-Vodă

4 ianuarie

Curganschi Alexandra – CP Orhei

Bandalac Aliona – CP Călărași

5 ianuarie

Straistari Ion – Î.S.DPP

Popa Maria – CP Ungheni

Onea Larisa – CP Dondușeni

6 ianuarie

Popa Natalia – CP Ungheni

Dolinschi Vasile – Orhei S.A. Moldtelecom

Tanasiev Mariana – CP Ștefan-Vodă

7 ianuarie

Cotorobai Valeriu – Î.S. Radiocomunicații

Gumeniță Galina – CNAM

Rudenco Victor – Ceadîr-Lunga S.A. Moldtelecom

8 ianuarie

Vlas Maria – CP Șoldănești

Sînchetru Raisa – CP Briceni

Didenco Fedora – CP Anenii Noi

9 ianuarie

Secrieru Tamara – Î.S. Radiocomunicații

10 ianuarie

Pîcălău Alexandra – CP Bălți

11 ianuarie

Rașcovschi Ștefan – Î.S.DPP

14 ianuarie

Koroli Liudmila – Î.S. Radiocomunicații

Borta Vasile – Î.S.DPP

Guțu Lidia – CP Bălți

15 ianuarie

Covtun Nicolai – Î.S. Radiocomunicații

Saviuc Ina – CP Ungheni

Raileanu Vasile – Orhei S.A. Moldtelecom

Vulpe Vasile – Hîncești S.A. Moldtelecom

16 ianuarie

Gasnaș Elena – CP Bălți

17 ianuarie

Iaros Leonid – Î.S. Radiocomunicații

Usataia Sofia – CP Briceni

18 ianuarie

Guzenco Natalia – CP Cahul

19 ianuarie

Crijanovschi Pavel – Î.S. Radiocomunicații

Goiman Ion – Telenești S.A. Moldtelecom

Emciuc Emilia – CP Bălți

20 ianuarie

Poloz Olga – CNAM

22 ianuarie

Nicușor Liuba – CP Cantemir

Iacubovschi Ala – CP Dondușeni

23 ianuarie

Gondiu Maria – CP Orhei

24 ianuarie

Frunze Liuba – CP Telenești

Moroșanu Cristina – CP Hîncești

Pogîlă Maria – CP Bălți

25 ianuarie

Darii Angela – CP Rîșcani

Ceban Valentina – CP Ungheni

Secrieru Valentina – CP Bălți

26 ianuarie

Ivanov Iacob – Î.S.DPP

27 ianuarie

Rusu Maria – CP Cahul

Dorogoi Mihail – Sîngerei S.A. Moldtelecom

28 ianuarie

Mihalachi Pavel – Î.S. Radiocomunicații

Mihailov Vasile – Î.S.DPP

29 ianuarie

Harghel Angela – CP Rezina

30 ianuarie

Alexei Veaceslav – Î.S. Radiocomunicații

Cociorva Ion – Î.S.DPP

Petruta Alina – Cahul S.A. Moldtelecom

31 ianuarie

Casapu Ștefan – CP Cahul

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>