Libertate, independență, solidaritate sindicală

Felicitări cu prilejul jubileului

1 noiembrie

Ceban Ecaterina – SA Moldtelecom

2 noiembrie

Rabaia Elena – CP Rîșcani

3 noiembrie

Girlea Iulia – SRL Moldpresa Grup

Colibaba Victor – SA Moldtelecom

Lambantova Anna – CP Comrat

Ghermanova Olga – CP Taraclia

4 noiembrie

Grosu Dumitru- SA Moldtelecom

5 noiembrie

Pîrlog Dmitrii – Soroca SA Moldtelecom

7 noiembrie

Golubeatnic Stefanida – Cantemir SA Moldtelecom

Galagan Marian – Rîșcani SA Moldtelecom

8 noiembrie

Cotofana Oxana – SA Moldtelecom

Gumeniuc Iulia – CP Telenești

9 noiembrie

Gavriliuc Valeri – Rîșcani SA Moldtelecom

Pascova Sofia – CP Taraclia

10 noiembrie

Cerchez Gheorghe – SA Moldtelecom

Iliina Prascovia – CP Edineț

Fornia Nina – CP Rîșcani

11 noiembrie

Botnariuc Lilia – CP Edineț

13 noiembrie

Bularga-Banaru Doina – Î.S. Radiocomunicații

Beliciuc Rimma – CP Briceni

Balan Silvia – CP Telenești

14 noiembrie

Tcaci Alexandr – Î.S. Radiocomunicații

Maximciuc Tatiana – SA Moldtelecom

Tomsa Anastasia – CP Leova

15 noiembrie

Luncas Lidia – SRL Moldpresa Grup

Timcovici Lorina – SA Moldtelecom

Moroi Ghenadie – Ungheni SA Moldtelecom

16 noiembrie

Rusu Simion – SA Moldtelecom

Cosovan Marina – CP Hîncești

Ceban Natalia – CP Șoldănești

17 noiembrie

Andreev Vitalie – SA Moldtelecom

18 noiembrie

Volcova Natalia – SRL Moldpresa Grup

19 noiembrie

Spinei-Rotari Carolina – SA Moldtelecom

Pascari Maria – SA Moldtelecom

20 noiembrie

Jenesco Vadim – SA Moldtelecom

Bragari Maria – CP Căușeni

Zaharcenco Valerii – CP Rezina

21 noiembrie

Zagher Liuba – CP Anenii Noi

22 noiembrie

Malai Artur – Anenii Noi SA Moldtelecom

Sincu Cristina – Drochia SA Moldtelecom

Curosu Tamara – CP Leova

24 noiembrie

Gavril Silvia – SRL Moldpresa Grup

Jileaeva Elena – SA Moldtelecom

Chirita Vladimir – SA Moldtelecom

25 noiembrie

Bargan Elena – CP Comrat

26 noiembrie

Diaconu Ion – ÎS Combinatul Poligrafic

Pesterean Ecaterina – CP Orhei

27 noiembrie

Iacolciuc Eugenia – CP Rîșcani

28 noiembrie

Ceban Andrei – Ștefan-Vodă SA Moldtelecom

Mocanașu Ecaterina – CP Căușeni

29 noiembrie

Tessmer Natalia – SA Moldtelecom

Rogojină Vitalie – Strășeni SA Moldtelecom

Colibabciuc Viorica – CP Ocnița

Borozan Domnica – CP Soroca

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>