Libertate, independență, solidaritate sindicală

Felicitări cu prilejul zilei de naştere

La mulţi ani!


267553

1 decembrie

Botez Sergiu  – Nisporeni SA “Moldtelecom”

Braducean Angela – CP Dondușeni

Bajureanu Steluța – CP Edineț

Carauș Aurelia – CP Soroca

2 decembrie

Lotca Nicolae – Călărași SA “Moldtelecom”

Sîrbu Anna – CP Comrat

Chiriac Svetlana – CP Soroca

Marginean Eugenia – CP Soroca

3 decembrie

Voicov Nicolai – Comrat SA “Moldtelecom”

Cecan Angelina – CP Briceni

Damaschina Olga – CP Cahul

Butuc Ion – CP Cantemir

Golban Carolina – CP Criuleni

Bucșa Marina – CP Hîncești

Grosu Svetlana – CP Hîncești

4 decembrie

Vidrașco Eugeniu – Glodeni SA “Moldtelecom”

Ionita Gheorghe – Ialoveni SA “Moldtelecom”

Gheorghita Oleg – Telenești SA “Moldtelecom”

Musteata Constantin – Ungheni SA “Moldtelecom”

Brînza Nadejda – CP Cahul

Braga Elena – CP Cahul

Bajereanu Antonina – CP Sîngerei

Popușoi Tatiana – CP Sîngerei

Vrîncean Angela – CP Soroca

Gheorghița Oleg – Telenești SA “Moldtelecom”

5 decembrie

Jitaru Elena – Drochia SA “Moldtelecom”

Dumbrava Ghenadie – Fălești SA “Moldtelecom”

Bordian Grigore – Ialoveni SA “Moldtelecom”

Codreanu Vasile – Ungheni SA “Moldtelecom”

Istrati Dumitru – CP Cahul

Gabatiuc Ana – CP Cantemir

Prisăcaru Aliona – CP Ialoveni

6 decembrie

Tudorica Vitalie – ÎS “DPP”

Buza Andrei – ÎS “DPP”

Ghercioglo Alexei – Comrat SA “Moldtelecom”

Samoil Nicolae – Criuleni SA “Moldtelecom”

Rau Sergiu – Ialoveni SA “Moldtelecom”

Tudos Natalia – CP Cahul

Golban Rodica – CP Călărași

Caraulan Ecaterina – CP Criuleni

Dragnev Uliana – CP Leova

7 decembrie

Edu Igor – Drochia SA “Moldtelecom”

Buzîlova Maria – CP Comrat

Nenova Stefanida – CP Comrat

Pavlicenco Raisa – CP Edineț

Puiu Viorica – CP Ialoveni

Varzari Ecaterina – CP Ialoveni

Gherciu Tamara – CP Rezina

Mînăscurtă Violeta – CP Soroca

Rudenco Ecaterina – CP Ștefan-Vodă

8 decembrie

Caradjova Svetlana – CP Comrat

9 decembrie

Istrate Andrei – Călărași SA “Moldtelecom”

Samohvalova Vasilisa – Cantemir  SA “Moldtelecom”

Petis Dmitrii – Vulcănești SA “Moldtelecom”

Cicanci Elena – CP Cahul

Uzunova Vera – CP Comrat

Dudic Tatiana – CP Dondușeni

Manolova L. – CP Taraclia

10 decembrie

Vlah Ecaterina – Comrat SA “Moldtelecom”

Cazac Sergiu – SA “Moldtelecom”

Rotari Aliona – CP Dondușeni

Cojocari Mariana – CP Dondușeni

Sava Eugenia – CP Sîngerei

Bînzari Svetlana – CP Nisporeni

11 decembrie

Zosim Aliona – ÎS “DPP”

Uretean Natalia – CP Dondușeni

Guliceac Marina – CP Dondușeni

Gîra Grațiela – CP Edineț

Pascal Ludmila – CP Glodeni

Senicova Tamara – CP Ialoveni

Sîrghii Ioana – CP Ialoveni

Negru Liuba – CP Ialoveni

12 decembrie

Condrea Fiodor – ÎS “DPP”

Robulet Larisa – Fălești SA “Moldtelecom”

Cojocari Victoria – CP Rezina

Ostapet Cristina – CP Sîngerei

13 decembrie

Pavlov Andrei – Drochia SA “Moldtelecom”

Sirghi Andrei – Drochia SA “Moldtelecom”

Speian Natalia – CP Criuleni

Cebotari Anna – CP Ialoveni

14 decembrie

Bejan Grigore – ÎS “DPP”

Varvariuc Ina – CP Edineț

15 decembrie

Lungu Nicolae – ÎS “DPP”

Rogojanova Marina – Comrat SA “Moldtelecom”

Gorodetchi Serghei – Rîșcani SA “Moldtelecom”

Caradjov Marina – CP Cantemir

Luca Victoria – CP Ialoveni

Cuculescu Elena – CP Șoldănești

16 decembrie

Ciubariova Angela – CP Dondușeni

Sedoi Oleg – CP Șoldănești

17 decembrie

Pleșca Vladii – ANRCETI

Slanina Valentin – Drochia SA “Moldtelecom”

Gortolomei Ion – Ialoveni SA “Moldtelecom”

Saar Serghei – Vulcănești SA “Moldtelecom”

Gnatiuc Anatolii – CP Briceni

Pavliuc Vera – CP Hîncești

Rotaru Veronica – CP Soroca

18 decembrie

Iepureanu Grigore – Strășeni SA “Moldtelecom”

Duca Inga – CP Criuleni

Cebotari Natalia – CP Dondușeni

Banco Maria – CP Glodeni

19 decembrie

Ghermec Alexei – CP Comrat

Baltag Eudochia – CP Sîngerei

Pocitari Valentina – CP Soroca

20 decembrie

Ciocan Irina – ANRCETI

Frunze Andrei – Fălești SA “Moldtelecom”

Iurciuc Svetlana – CP Briceni

Gherjavca Natalia – CP Briceni

Crihan Igor – CP Bălți

Volc Natalia – CP Dondușeni

Cebotari Iulia – CP Hîncești

21 decembrie

Istrati Constantin – ÎS “DPP”

Bortevici Svetlana – CP Criuleni

Simionca Marina – CP Ocnița

22 decembrie

Cobzari Marian – SA “Moldtelecom”

Furtuna Ilia – CP Comrat

23 decembrie

Tutuianu Valeriu – Leova SA “Moldtelecom”

Botea Viorica – CP Criuleni

Beregoi Elena – CP Dondușeni

24 decembrie

Smentancă Valeriu – ÎS “DPP”

Croitoru Liviu – ÎS “DPP”

Hioară Tatiana – CP Cahul

Vasiloi Natalia – CP Cantemir

Filipov Tatiana – CP Leova

Cotruta Aliona – CP Șoldănești

25 decembrie

Manol Piotr – Comrat SA “Moldtelecom”

Rusnac Tamara – CP Briceni

Rusu Zinaida – CP Glodeni

Topală Ecaterina – CP Hîncești

Prepelița Simion – CP Ialoveni

Gaidarji Natalia – CP Taraclia

26 decembrie

Gherasim Sergiu – Rîșcani SA “Moldtelecom”

Bondari Aurelia – Ungheni SA “Moldtelecom”

Minza Ecaterina – CP Criuleni

Balan Vera – CP Criuleni

Guțu Neli – CP Edineț

27 decembrie

Lupașcu Igor – Glodeni SA “Moldtelecom”

Bejan Silvia – CP Cahul

Bodișteanu Ecaterina – CP Hîncești

Ciuntu Angela – CP Sîngerei

28 decembrie

Iurcu Nina – ÎS “DPP”

Ciurlic Serghei – CP Briceni

Bureico Svetlana – CP Briceni

Chistol Maria – CP Rîșcani

Bologan Aliona – CP Sîngerei

Melnic Marina – CP Soroca

Mînăscurtă Svetlana – CP Soroca

Mînzat Oxana – CP Soroca

Chirița Diana – CP Soroca

29 decembrie

Gîndea Tatiana – ANRCETI

Chiriac Ion – ÎS “DPP”

Mihailov Alexandru – Ungheni SA “Moldtelecom”

Scurtu Liudmila – CP Dondușeni

30 decembrie

Filipciuc Viorica  – Călărași SA “Moldtelecom”

Zaharciuc Cristina – CP Briceni

Vlas Natalia – CP Leova

Melnic Iulia – CP Soroca

Nistreanu Liuba – CP Strășeni

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Poți folosi aceste etichete HTML și atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>