Libertate, independență, solidaritate sindicală

La mulți ani sărbătoriților din luna mai

flori
  • Federația Sindicatelor din Comunicații din Republica Moldova felicită toate persoanele care în luna mai își sărbătoresc ziua de naștere. Vă transmitem urări călduroase de sănătate, liniște sufleteasca și bucurie. La Mulți Ani!
  • JUBILIARII  LUNII  MAI 2021       
  •          1 mai
  • Gheorghe Roșca  Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”
  • Maria Cotelea  Centrul de Poștă Orhei           
  •          2 mai
  • Valeriu Jurja   I.P. “CTIF”
  •             3 mai
  • Larisa Graur  Centrul de Poștă Anenii Noi
  •             4 mai
  • Mihail Pancu  Centrul Telecomunicații Briceni
  • Angela Vanica  Centrul de Poștă Criuleni
  •              5 mai
  • Maia Matcina  S.A. “Moldtelecom”
  •              6 mai
  • Andrei Popa  Centrul Telecomunicații Soroca
  •              8 mai
  • Alexandru Chihai  S.A. “Moldtelecom”
  • Nina Braniște  Centrul de Poștă Criuleni
  • Svetlana Negruța  Centrul de Poștă  Soroca
  •             9 mai
  • Elena Maimescul   Î.S.” Poșta Moldovei”
  • 10  mai
  • Diana Tilica  S.A. “Moldtelecom”
  •             11 mai
  • Antonina Dubceac  Î.S.” Poșta Moldovei”
  •             12 mai
  • Igor Preguza  S.A. “Moldtelecom”
  • Angela Chiaburu  Centrul de Poștă Rîșcani
  •             13 mai
  • Boris Soloviov  S.A. “Moldtelecom”
  •            14 mai
  • Olesea Jeman   S.A. “Moldtelecom”
  • Valentina Egorova  Î.S.” Poșta Moldovei”
  • Victoria Mamolea  Centrul de Poștă Criuleni
  • Galina Bahcivanji  Centrul de Poștă Leova
  • Elena Postovic  Centrul de Poștă Soroca
  • Natalia Durguz  Centrul de Poștă  Ștefan-Vodă
  •           16 mai
  • Taisa Scurtul  Î.S.” Poșta Moldovei”
  •           17 mai
  • Ilie Cucu  S.A. “Moldtelecom”
  • Eugenia Grosu  Centrul Telecomunicații Nisporeni
  • Igor Slavinschi  Centrul Telecomunicații Strășeni
  • Mihail Bleandură  I.P. “CTIF”
  • Gheorghe Codreanu  Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”
  • Natalia Tudor  Centrul de Poștă Orhei
  •          18 mai
  • Irina Hamurari  S.A. “Moldtelecom”
  • Nicolae Vizdoaga  Centrul Telecomunicații Ungheni
  • Vitali Golovco I.S. “Radiocomunicații”
  • Liudmila Filatova Lavric CPTP
  •        19 mai
  • Ecaterina Babii  Centrul Telecomunicații Drochia
  • Elena Croitor  Î.S.” Poșta Moldovei”
  • Elena Oleinic  Î.S.” Poșta Moldovei”
  •        20 mai
  • Marina Ivanova  Centrul Telecomunicații Soroca
  • Nicolae Zuza  I.P. “CTIF”
  • Tudor Bognaci  Centrul de Poștă Rezina
  •        21 mai
  • Victor Scacilaș   S.A. “Moldtelecom”
  • Tatiana Neverova  Î.S.” Poșta Moldovei”
  • Elena Ermurache  Centrul de Poștă Criuleni
  • Serafima Starosta   Centrul de Poștă Rezina
  • Larisa Covaliov  Centrul de Poștă Ungheni
  • Ilie Lupan, publicația periodică „Vocea Poporului”
  •         22 mai
  • Natalia Roman  Centrul Telecomunicații Orhei
  • Nicolae Donea  Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”
  •          23 mai
  • Stanislav Tocilin  S.A. “Moldtelecom”
  • Elena Zorici     Centrul de Poștă Călărași
  • Taisa Garmaliuc  Centrul de Poștă Soroca
  •         24 mai
  • Oxana Moroz  S.A. “Moldtelecom”
  • Nadejda Gamanji  Centrul de Poștă Căușeni
  • Ecaterina Novacov  Centrul de Poștă Leova
  •        25 mai
  • Serghei Stratan   Centrul de Poștă Călărași
  •         27 mai
  • Nicolae Constantinovici   Centrul Telecomunicații Strășeni
  • Mihail Ursu  I.P. “CTIF”
  • Nina Olari  Centrul de Poștă Soroca
  •        28 mai
  • Ecaterina Capațina   Centrul de Poștă Criuleni
  •         29 mai
  • Natalia Cernous  Centrul de Poștă Căușeni
  • Valentina Omelcenco  Centrul de Poștă Rezina
  •           30 mai
  • Viorel Gorea  S.A. “Moldtelecom”
  • Igor Ciobanu  Î.S.” Poșta Moldovei”
  • Victoria Lesovaia  Î.S.” Poșta Moldovei”
  •         31 mai
  • Silvia Șambrai   Centrul de Poștă  Rîșcani               
  • Lilia Racovița  Centrul de Poștă Ungheni
  • Omagiații lunii mai  2021
  •         
  •          2 mai
  • Silvia Gorița     Î.S. „Radiocomunicații”
  • Oleg Babcenco  Centrul Telecomunicații Soroca
  •          3 mai
  • Gheorghe Taran  Centrul Telecomunicații Telenești
  •           4 mai
  • Rodica Cucu  S.A. “Moldtelecom”
  •            5 mai
  • Andrei Chiretiev   Centrul Telecomunicații Edineț                                     
  •             15 mai
  • Radu Rezneac  Centrul Telecomunicații Soroca
  •             17 mai
  • Elena Nemerenco   Centrul de Poștă Căușeni
  •             18 mai
  • Veronica Bînzaru  Centrul Telecomunicații Fălești
  •             19 mai
  • Elena Sîrman    Centrul de Poștă Ștefan Vodă
  • Iurie Arceanis   Centrul Telecomunicații Glodeni
  •             21 mai
  • Nicolae Parfene   Centrul Telecomunicații Florești
  • Eugenia Scurtu    Centrul Telecomunicații Călărași
  •            22 mai
  • Ana Micleușan  Centrul de Poștă Strășeni
  •           23 mai
  • Ana Bucătaru  Centrul de Poștă Cahul
  •          24 mai
  • Ala Mîțu  Centrul de Poștă Șoldănești         
  •         29 mai
  • Eugenia Madjar  Centrul Telecomunicații Vulcănești
  •          30 mai
  • Liudmila Vradii Centrul de Poștă Comrat
  •         31 mai
  • Liudmila Vasiutinschi  Centrul de Poștă Soroca