Libertate, independență, solidaritate sindicală

Arhivele

Felicitări cu prilejul zilei de naştere

3 octombrie

Gîrlean Ion – FSCM

 

4 octombrie

Talmazan Emilia – Î.S. DPP

 

5 octombrie

Bacalîm Svetlana – ANOFM

Sîrbu Ludmila – CP Soroca

 

10 octombrie

Gafita Liuba – SRL Moldpresa Grup

 

11 octombrie

Babii Aliona – Anenii Noi S.A. Moldtelecom

 

12 octombrie

Dovbenco Monica – CP Edineț

 

13 octombrie

Ovcinicov Alexei – Vocea Poporului

 

17 octombrie

Terzi Raisa – ANOFM

Pîrlog Vladimir – Căușeni S.A. Moldtelecom

 

18 octombrie

Basiul Ion – S.A. Moldtelecom

 

19 octombrie

Pisova Natalia – ANOFM

 

20 octombrie

Bukaliskis LuciaSRL Moldpresa Grup

Rusu Iulia – CP Fălești

 

21 octombrie

Radulova Natalia – Ceadîr-Lunga S.A. Moldtelecom

 

23 octombrie

Mînăscurtă Iacob – CP Soroca

 

24 octombrie

Gorincioi Vladimir – S.A. Moldtelecom

Railean Liudmila – CP Glodeni

 

29 octombrie

Andronic Stanislav – Briceni S.A. Moldtelecom

Bugai Anatolie – CP Drochia

 

30 octombrie

Bilan Valentina – Î.S. Combinatul Poligrafic

 

31 octombrie

Mitriuc Dan – S.A. Moldtelecom

Felicitări cu prilejul jubileului

1 octombrie

Covalciuc Andrei – Î.S. Radiocomunicații

Sidorenco Serghei – Bălți S.A. Moldtelecom

Melnic Eugenia – CP Telenești

 

2 octombrie

Colesnicenco Valentina – S.A. Moldtelecom

Servetnic Oleg – Anenii Noi S.A. Moldtelecom

Crasnojon Gheorghii – Bălți S.A. Moldtelecom

 

 

3 octombrie

Julea Victor – Î.S. Radiocomunicații

Martinson Vladislav – SRL Moldpresa Grup

Turcu Ina – Bălți S.A. Moldtelecom

 

4 octombrie

Lunga Alexandru – Edineț S.A. Moldtelecom

Perlog Gheorghe – Rezina S.A. Moldtelecom

 

5 octombrie

Gîrjavca Lidia – Î.P. SNMFRSC

Gutu Diana – Nisporeni S.A. Moldtelecom

Dogoteru Ana – CP Leova

 

6 octombrie

Cegodari Efim – S.A. Moldtelecom

Rotaru Tatiana – S.A. Moldtelecom

Studzinschi Vitalie – Criuleni S.A. Moldtelecom

Catan Axenia – CP Anenii Noi

 

7 octombrie

Lirnic Tatiana – Î.S. Combinatul Poligrafic

Railean Olga – CP Soroca

 

8 octombrie

Radionova-Smintina Elena – S.A. Moldtelecom

Leamina Galina – S.A. Moldtelecom

Monostirschi Ivan – CP Orhei

 

9 octombrie

Tomas Maria – Î.S. Radiocomunicații

 

10 octombrie

Bogomazova Irina – S.A. Moldtelecom

Botezatu Iurie – S.A. Moldtelecom

Bujor Silvia – CP Ungheni

 

11 octombrie

Grama Fiodor – Î.S. DPP

Gorea Eugeniu – S.A. Moldtelecom

 

12 octombrie

Cupcea Angela – S.A. Moldtelecom

Musteața Silvia – S.A. Moldtelecom

Cosulinschi Tatiana – S.A. Moldtelecom

Suvari Valentina – S.A. Moldtelecom

 

13 octombrie

Tarasov Alexandr – Î.S. Radiocomunicații

Margunina Carina – Florești S.A. Moldtelecom

 

14 octombrie

Vovcic Boris – Comrat S.A. Moldtelecom

 

15 octombrie

Crețu Valentin – Î.S. DPP

 

 

16 octombrie

Miron Igor – Î.S. DPP

Rudenco Elena – S.A. Moldtelecom

Iutis Maria – S.A. Moldtelecom

 

17 octombrie

Budeanu Iurie – Î.S. DPP

Rusu Larisa – CP Leova

 

18 octombrie

Moisei Nicolai – S.A. Moldtelecom

Turcan Ivan – S.A. Moldtelecom

 

19 octombrie

Pletos Eudochia – CP Edineț

 

20 octombrie

Malanciuc Liudmila – S.A. Moldtelecom

Bosîi Valentin – Sîngerei S.A. Moldtelecom

Olenițcaia Svetlana – CP Soroca

 

21 octombrie

Iepure Constantin – CP Orhei

Colibaba Tamara – CP Ungheni

 

22 octombrie

Clabanschii Anatolii – S.A. Moldtelecom

 

23 octombrie

Cissa Lada – SRL Moldpresa Grup

Stefanuca Ion – S.A. Moldtelecom

Iablonscaia Natalia – S.A. Moldtelecom

Sidorenco Leonid – CP Cantemir

 

24 octombrie

Rusnac Felix – SRL Moldpresa Grup

Leahu Ion – S.A. Moldtelecom

 

25 octombrie

Vasileva Irina – CP Soroca

Dodon Galina – CP Ungheni

 

26 octombrie

 

27 octombrie

Rîmboacă Spiridon – Î.S. DPP

Osadcii Natalia – Î.S. Combinatul Poligrafic

Doloscan Valeriu – S.A. Moldtelecom

Butrimova Vera – S.A. Moldtelecom

Sava Sergiu – Strășeni S.A. Moldtelecom

Stratu Parascovia – CP Orhei

 

28 octombrie

Tiholaz Ilie – Î.S. DPP

Turceac Vladimir – Î.S. DPP

Popa Ioan – Î.P. SNMFRSC

Crainih Galina – S.A. Moldtelecom

Slobodeniuc Valentin – Bălți S.A. Moldtelecom

Coșulschi Viorica – CP Ștefan-Vodă

Talpa Ion – CP Ungheni

 

29 octombrie

Cius Dorina – S.A. Moldtelecom

Cebanenco Oleg – S.A. Moldtelecom

Anton Alla – CP Rîșcani

 

30 octombrie

Alexandru Maria – CP Orhei

Cucoș Lilia – CP Sîngerei

 

31 octombrie

Manolache Svetlana – S.A. Moldtelecom

Turcan Livia – Dondușeni S.A. Moldtelecom

Grecu Ala – CP Rezina