Libertate, independență, solidaritate sindicală

Arhivele

Felicitări cu prilejul zilei de naştere

1 noiembrie
Buza Dumitru, Centrul de Poștă Hîncești

5 noiembrie
Pîrlog Dumitru, Centrul Telecomunicații Soroca

7 noiembrie
Havreniuc Liudmila, Oficiul Poștal nr.4 Chișinău

8 noiembrie
Demciuc Andrei, Oficiul Poștal nr.23 Chișinău

11 noiembrie
Calancea Ștefan, A.N.O.F.M

13 noiembrie
Costin Svetlana, Centrul de Poștă Anenii Noi

14 noiembrie
Cepeleaga Valentin, Centrul Telecomunicații Cantemir

16 noiembrie
Grinciuc Olga, CTIF

17 noiembrie
Dorin Ciumac, Centrul de Poștă Ocnița

19 noiembrie
Coev Mihail, Centrul Telecomunicații Cantemir

21 noiembrie
Guzun Anatol, CNFR
Hasnaș Artur, S.A. “Moldtelecom”
Golban Nina, Centrul de Poștă Edineț

26 noiembrie
Strungaru Silvia, Î.S. “Combinatul Poligrafic”
Buciușcan Diana, Î.M. “Moldcell”

29 noiembrie
Ursalovschi Ala, Centrul de Poștă Rezina
Mariniuc Tamara, Centrul de Poștă Dondușeni

Felicitări cu prilejul jubileului

1 noiembrie
Stratan Ion, Centrul Telecomunicații Telenești
Beliciuc Maria, Centrul de Poștă Briceni
Nicolaița Inga, Centrul de Poștă Cahul
Belous Ion, Centrul de Poștă Rîșcani

2 noiembrie
Moraru Maria, Centrul de Poștă Cimișlia
Bezedica Viorica, Î.S.” Poșta Moldovei”
Catan Gherman, Î.S. “Radiocomunicații “

3 noiembrie
Dembițchi Vadim, Centrul Telecomunicații Călărași
Todorov Nina, Centrul de Poștă Criuleni
Loghina Nina, Centrul de Poștă Ungheni

4 noiembrie
Cușnir Natalia, Î.S.” Poșta Moldovei”
Șalagon Nelea, Centrul de Poștă Sîngerei

5 noiembrie
Grincenco Vasilii, I.P. ”CTIF”

6 noiembrie
Pușca Cristina, Centrul de Poștă Ștefan-Vodă

7 noiembrie
Traci Dumitru, S.A. “Moldtelecom”
Leonti Elena, Î.S.” Poșta Moldovei”
Josan Veronica, Î.S.” Poșta Moldovei”
Zaincicovschi Maria, Centrul de Poștă Florești

8 noiembrie
Mereuța Liudmila, Centrul de Poștă Bălți
Deceva Fedora, Centrul de Poștă Taraclia
Naidion Natalia, I.P. ”CTIF”

9 noiembrie
Stropșa Ion, Centrul Telecomunicații Hîncești
Guzun Dumitru, I.P. ”CTIF”

 10 noiembrie
Muntean Mihaela, S.A. “Moldtelecom”
Caliujnaia Nadejda, S.A. “Moldtelecom”
Ostap Iulia, Centrul de Poștă Bălți
Molenta Feodora, Centrul de Poștă Bălți
Pogor Anastasia, Centrul de Poștă Bălți
Grosu Alexandru, Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”
Darii Ion, Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”
Beșleu Anatolie, I.P. ”CTIF”

11 noiembrie
Voinicov Denis, S.A. “Moldtelecom”
Ignat Veronica, Centrul Telecomunicații Rezina
Culacli Tatiana, Centrul de Poștă Căușeni
Saharnean Elena, I.P. ”CTIF”

12 noiembrie
Sleaga Vladimir, Centrul Telecomunicații Orhei
Corotcova Zinaida, Centrul de Poștă Bălți
Galit Olga, Centrul de Poștă
Voevuțchi Dumitru, Centrul de Poștă Orhei
Muntean Olga, Centrul de Poștă Orhei
Goit Gheorghe, Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”

14 noiembrie
Suruceanu Violeta, Î.S.” Poșta Moldovei”
Toma Lidia, Î.S.” Poșta Moldovei”

15 noiembrie
Croitoru Victoria, S.A. “Moldtelecom”
Reșetnic Alisa, Centrul de Poștă Ocnița
Grecu Aurica, Centrul de Poștă Sîngerei

16 noiembrie
Crețu Mihail, Centrul Telecomunicații Criuleni
Caruța Sergiu, Centrul Telecomunicații Orhei
Axentii Tatiana, Centrul de Poștă Bălți
Irina Romanov, Centrul de Poștă Briceni

17 noiembrie
Dauiotas Angela, Centrul de Poștă Ocnița
Cazacu Gheorghe, Î.S. “Radiocomunicații “
Chirilov Mihail, Î.S.”Detașamentul de Pază Paramilitară”

18 noiembrie
Vasiliev Valerii, Centrul Telecomunicații Căușeni

19 noiembrie
Hohlov Nicolai, Centrul Telecomunicații Anenii Noi
Cerlat Mihail, Î.S.” Detașamentul de Pază Paramilitară”

20 noiembrie
Cebotari Angela, S.A. “Moldtelecom”
Vutcarău Eugenia, S.A. “Moldtelecom”
Rusu Adrian, Î.S.” Poșta Moldovei”
Lupeca Tatian, Î.S.” Poșta Moldovei”
Ristic Zikica, Centrul de Prelucrare și Transportare Poștă
Știrbu Elena, Centrul de Poștă Orhei
Madan Tatiana, I.P. ”CNFR”

21 noiembrie
Guzun Anatol, I.P. ”CNFR”
Clim Victor, Compania Națională de Asigurări în Medicină

22 noiembrie
Morari Ion, Centrul Telecomunicații Nisporeni
Caciula Liubovi, Î.S.” Poșta Moldovei”
Bugacova Tatiana, Î.S.” Poșta Moldovei”
Otean Natalia, Centrul de Poștă Ocnița
Capră Luminița, Centrul de Poștă Rîșcani

23 noiembrie
Preda Ruxanda, S.A. “Moldtelecom”
Ciochină Ecaterina, Î.S.” Poșta Moldovei”
Vengher Nina, Centrul de Poștă Briceni

24 noiembrie
Enache Iulian, I.P. ”CTIF”
Danilov Igor, I.P. ”CTIF”

25 noiembrie
Sîrbu Irina, S.A. “Moldtelecom”
Gore Parascovia, Centrul de Poștă Călărași
Pelin Daniela, Centrul de Poștă Rîșcani

26 noiembrie
Ursu Grigore, S.A. “Moldtelecom”
Popa Varvara, S.A. “Moldtelecom”
Ursu Grigore, Centrul Telecomunicații Călărași
Sanduleanu Diana, Centrul de Poștă Sîngerei

27 noiembrie
Gulea Maria. Centrul de Poștă Bălți

28 noiembrie
Catarama Oleg, S.A. “Moldtelecom”

29 noiembrie
Gîrleanu Nadejda, S.A. “Moldtelecom”
Chilimari Nicolae, Centrul Telecomunicații Criuleni
Cotovici Andrei, Centrul Telecomunicații Dondușeni
Dulgher Olga, Centrul de Poștă Bălți

30 noiembrie
Brad Tamara, Centrul de Prelucrare și Transportare Poștă
Duleva Lidia, Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga