Libertate, independență, solidaritate sindicală

Arhivele

Felicitări cu prilejul zilei de naştere

4 februarie
Eladii Asea, Centrul Telecomunicații Bălți

5 februarie
Tacu Diana, Centrul Telecomunicații Nisporeni
Conovalov Elena, S.A.“Moldtelecom”

6 februarie
Sandu Inga, Centrul Telecomunicații Soroca
Guzun Oleg, Centrul Telecomunicații Soroca

7 februarie
Surugiu Sergiu,  Centrul Telecomunicații Cahul

12 februarie
Drangoi Vera, Centrul de Poștă Cantemir

13 februarie
Hapițchi Larisa, Centrul Telecomunicații Rîșcani
Chiruneț Natalia, ANOFM

14 februarie
Guțu Stela, S.A.“Moldtelecom”

18 februarie
Ciacîr Nina, Centrul de Poștă Briceni

19 februarie
Donica Liudmila, Centrul de Poștă Rezina

21 februarie
Pruteanu Vasilisa, Centrul de Poștă Leova

22 februarie
Mazuric Liudmila, CTIF

26 februarie
Ciclicci Teodor, SNFR

27 februarie
Zlatov Maxim, GRT Comrat

Felicitări cu prilejul jubileului

1 februarie
Grozav Fiodor, S.A.“Moldtelecom”
Stratan Magdalina, Î.S. “Poșta Moldovei”
Sturza Andrei, Detașamentul de Pază Parmilitară

2 februarie
Cușnir Olga, S.A.“Moldtelecom”
Ignatiuc Ivan, Centrul de Poștă Rîșcani

4 februarie
Munteanu Zina, Centrul de Poștă Hîncești
Cebotari Aliona, Centrul de Poștă Soroca

5 februarie
Terzi Nicolae, Centrul de Poștă Comrat
Ceban Liudmila, Î.S. “Poșta Moldovei”
Crasco Olga, Centrul de Poștă Hîncești

6 februarie
Filipescu Vera, Centrul de Poștă Criuleni
Domentii Alexandru, S.A.“Moldtelecom”
Țurcanu Ana, Î.S. “Poșta Moldovei”
Lupu Grogore, Detașamentul de Pază Parmilitară

7 februarie
Ciobanu Anna, S.A.“Moldtelecom”
Gorceac Alexandru, Centrul de Poștă Anenii Noi

8 februarie
Buga Alina, S.A.“Moldtelecom”

9 februarie
Postolache Viorel S.A. “Moldtelecom”
Ciorici Ludmila, S.A.“Moldtelecom”

10 februarie
Florea Cristina, Î.S. “Poșta Moldovei”
Vulpe Ala, Centrul de Poștă Cahul
Andronicean Alexandru, Detașamentul de Pază Parmilitară

11 februarie
Buruiana Ion, S.A.“Moldtelecom”

12 februarie
Chetrușca Pelaghia, Centrul de Poștă Criuleni
Oanța Ion, Detașamentul de Pază Parmilitară

13 februarie
Vrabie Natalia, S.A.“Moldtelecom”
Bolocan Anna, Centrul de Poștă Ialoveni

14 februarie
Luca Parascovia, S.A.“Moldtelecom”

15 februarie
Gugurin Cristina, S.A.“Moldtelecom”

16 februarie
Brăilean Denis, Î.S. “Poșta Moldovei”
Jarovlea Galina, Î.S. “Poșta Moldovei”

17 februarie
Moraru Vera, Centrul de Poștă Hîncești

18 februarie
Donos Vitalie, S.A.“Moldtelecom”
Guțanu Dina, Î.S. “Poșta Moldovei”
Bezedica Fiodor, Î.S.” Radiocomunicații”

19 februarie
Iacub Iurie, Detașamentul de Pază Parmilitară

20 februarie
Martiniuc Elena, Centrul de Poștă Rezina
Zgherea Constantin, CTIF

21 februarie
Aftenii Victor, S.A.“Moldtelecom”
Gîrgeu Victoria, Centrul de Poștă Căușeni
Stamati Dina, Centrul de Poștă Criuleni
Pascari Iraida, Centrul de Poștă Ialoveni

22 februarie
Curcubet Veaceslav, S.A.“Moldtelecom”
Vidrașcu Valentina, Centrul de Poștă Strășeni
Cojocari Svetlana, Centrul de Poștă Soroca
Rizova Galina, Centrul de Poștă Taraclia
Bostan Ion, CTIF

23 februarie
Ghervas Corneliu, Centrul Telecomunicații Soroca

24 februarie
Lupașcu Alexandru, S.A.“Moldtelecom”
Medvedciuc Alexandr, S.A.“Moldtelecom”
Malanca Sofia, Centrul de Poștă Căușeni

26 februarie
Prajina Fiodor, Centrul Telecomunicații Soroca
Macrii Natalia, Centrul de Poștă Șoldănești
Mandric Maria, Centrul de Poștă Soroca

27 februarie
Cebanu Galina, Centrul de Poștă Cahul

28 februarie
Zubic Violeta, S.A.“Moldtelecom”
Rusnac Asea, Centrul de Poștă Ocnița
Pogodin Olga, CTIF