Libertate, independență, solidaritate sindicală

La mulți ani sărbătoriților din luna iulie!

101 margarete-255x255

Sărbătoriților din luna iulie le dorim sănătate și multă bucurie.  Realizări frumoase și  gânduri împlinite alături de cei dragi. La mulți ani!

JUBILIARII  LUNII  IULIE 2021         

1 iulie
Lugovaia Lilia   Centrul de Poștă Bălți
Derevenco Maria   Centrul de Poștă Anenii-Noi
Cazac Oxana  Centrul de Poștă Căușeni
Tocari Valentina   S.A. “Moldtelecom”
Casian Denis  Centrul Telecomunicații Ungheni

 2 iulie
Gospodinov Vladimir   S.A. “Moldtelecom”

 3 iulie
Parinciuc Natalia   Centrul de Poștă Călărași
Iațco Viorica   Centrul de Poștă Orhei
Iova Ivan   Centrul de Poștă Șoldănești
Paraschiv Ion   Centrul Telecomunicații Cimișlia

4 iulie
Prunici Tatiana           CPTP

5 iulie
Pila Stepan   Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

6 iulie
Catlabuga Liviu   Î.S. „Poșta Moldovei”
Cebanov V.   Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Talpa Lidia   Centrul de Poștă Hîncești

7 iulie
Dovbenco Monica      Centrul de Poștă Edineț
Cabac Elena   I.P. „CTIF”

8 iulie
Cioara Liuba   Centrul de Poștă Strășeni
Coșcodan Natalia   Centrul de Poștă Ialoveni
Iusiumbeli Maria   Centrul de Poștă Taraclia

9 iulie
Jugan Victor   Î.S. „Poșta Moldovei”
Coroi Ion   S.A. “Moldtelecom”
Cazanțev Vsevolod   I.P. „CTIF”

10  iulie
Nicolaenco Valentina Centrul de Poștă Anenii-Noi

11 iulie
Cazac Iurie     Î.S. „Poșta Moldovei”
Popa Eugenia   Centrul Telecomunicații Ungheni
Bejan Elena    Î.S.” Radiocomunicații

13 iulie
Bîtlan Ion   S.A. “Moldtelecom”
Lazari Raisa Centrul de Po;t[ Rezina
Duluța Zinaida Centrul de Poștă Hâncești

14 iulie
Lipciu Elena   Centrul de Poștă Cahul
Bejenari Lilia   Centrul de Poștă Ungheni
Neaga Vladislav  Î.C.S. „Ericsson Telecommunicațions”

15 iulie
Mitova T.   Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Baluța Eugenia  Centrul de Poștă Ștefan-Vodă

16 iulie
Tifin Liudmila  S.A. “Moldtelecom”
Dulgheru Vasile  Centrul Telecomunicații Cantemir

17 iulie
Corepanova Angela   Centrul Telecomunicații Cantemir
Gheorghiev Oleg    Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

18 iulie
Suholitco Iulia   Centrul de Poștă Rezina
Lazarev Oxana   S.A. “Moldtelecom”
Carauș Liudmila  Centrul Telecomunicații Soroca
Popa Serghei   Î.S.” Radiocomunicații”
Dumbravă Ion   Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

19 iulie
Cambur VCentrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Vicol Irina  Centrul de Poștă Anenii Noi
Andrieș Aurelia  I.P. „CTIF”

20 iulie
Fisticanu Caterina   Centrul de Poștă Călărași
Pascova M.     Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Poșcai Silvia   Centrul de Poștă Ocnița
Guivan Vitalii    Î.C.S. „Ericsson Telecommunicațions”

21 iulie
Sandu Constantin   Centrul de Poștă Rîșcani

22 iulie
Mazur Eugenia  I.P. „CTIF”

23 iulie           
Pliuteac Irina  Centrul de Poștă Ocnița
Cazacu Olga  Centrul de Poștă Ocnița

24 iulie
Cebanu Angela   Centrul de Poștă Cahul
Petrov Valeri  S.A. “Moldtelecom”

25 iulie
Podoleanu Viorica     Î.S. „Poșta Moldovei”
Mita Ulita   Centrul de Poștă Ștefan-Vodă
Bocancea Alexandr  Centrul Telecomunicații Briceni

26 iulie
Olari Viorica   Centrul  de Poștă Călărași
Fortuna Clavdia Centrul de Poștă Ocnița
Curiș Marina  Centrul de Poștă Rîșcani
Turtureanu Lidia  Centrul de Poștă Ungheni

27 iuliee
Grecu Lidia    Centrul de Poștă Criuleni
Vascan Tatiana   Centrul de Poștă Ștefan-Vodă
Demian Chiril  S.A. “Moldtelecom”
Pereplecinscaia Galina  S.A. “Moldtelecom”

OMAGIAȚII LUNII IULIE 2021 

9 iulie
Jeverdan Natalia   Centrul de Poștă Călărași

11 iulie
Marcov Alexandru  Centrul Telecomunicații Taraclia

18 iulie
Grosu Aliona  Centrul Telecomunicații Cimișlia
Sîrbu Olga      Centrul Telecomunicații Căușeni

19 iulie
Sărbu Tatiana    Centrul Telecomunicații Ocnița