Libertate, independență, solidaritate sindicală

FELICITĂRI MEMBRILOR DE SINDICAT NĂSCUȚI ÎN LUNA NOIEMBRIE

79240479_2823107194407776_2322744650416259072_o-1024x543

Federația Sindicatelor din Comunicații din Republica Moldova aduce sincere felicitări și urări de sănătate membrilor de sindicat care își sărbătoresc ziua de naștere în luna noiembrie. La mulți ani fericiți alături de cei dragi!

JUBILIARII  LUNII  NOIEMBRIE  2021

             01 noiembrie
Bolbocean Dmitri  I.P. “CTIF”
Borș Artemie  I.P. “CTIF”
Bejan Valeriu Î.S. “Radiocomunicații”      

            02 noiembrie
Carabadjac Maria Centrul de Poștă Căușeni
Talalai Zinaida Centrul de Poștă Ștefan-Vodă

            03 noiembrie
Mahnovskaia Svetlana S.A.”Moldtelecom”
Moldovan Vasilisa  Centrul de Poștă Cahul

            04 noiembrie
Petrachi Vera  S.A.”Moldtelecom”

            05 noiembrie
Harin Svetlana  S.A.”Moldtelecom”
Zubcu Veaceslav  S.A.”Moldtelecom”

           06 noiembrie
Jomir Dumitru  Centrul Telecomunicații Călărași
Cambur M.  Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Creciun Galina  Centrul de Poștă Criuleni

            07 noiembrie
Havreniuc Liudmila Î.S.”Poșta Moldovei”
Guboglo O  Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Liule Maria Centrul de Poștă Rîșcani

          08  noiembrie
Neculiseanu Vasile Î.S.”Poșta Moldovei”
Demciuc Andrei  Î.S.”Poșta Moldovei”
Verdila Livia Centrul de Poștă Cahul
Bria Tatiana  Centrul de Poștă Cahul

            10 noiembrie
Cucuruzac Angela  Centrul de Poștă Rîșcani
Popa Ivan  Centrul de Poștă Ungheni

            11 noiembrie
Plămădeală Ecaterina SO Ialoveni

           12  noiembrie
Cazac Angela  S.A.”Moldtelecom”
Colosov Ecaterina  CPTP
Casapu Lilia  Centrul de Poătă Ocnița

          13 noiembrie
Costin Svetlana Centrul de Poștă Anenii Noi
Neliuba Victoria S.A.”Moldtelecom”
Costin Svetlana Centrul de Poștă Anenii Noi
Corjan Anastasia Centrul de Poștă Leova           
Oprea Anatolie Centrul de Poștă Soroca

             14  noiembrie
Stoian Gheorghe  Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

            15 noiembrie
Gribincea Veronica  Centrul de Poștă Hîncești
Gorbani Natalia  Centrul de Poștă Rîșcani
Stoeva Maria Centrul de Poștă Taraclia

            16 noiembrie
Barbalat Alexandru S.A.”Moldtelecom”
Manahova Liudmila S.A.”Moldtelecom”
Rotari Victoria  Î.S.”Poșta Moldovei”
Botnarenco Marina  I.P. “CTIF”

            17 noiembrie
Ciumac Dorin  Centrul de Poștă Ocnița
Orlioglo Ivan  Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga

           18 noiembrie
Raznovan Viorica  Centrul de Poătă Ocnița
Dumbravă Ion Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

            19 noiembrie
Comendant Alexandru S.A.”Moldtelecom”
Surdu Natalia Centrul de Poștă Leova

            20 noiembrie
Ciobanu Elena  Centrul de Poștă Strășani
Pînzaru Alexei Î.S.”Poșta Moldovei”

            21 noiembrie
Hasnaș Artur    S.A.”Moldtelecom”

            22 noiembrie
Florea Ana  Centrul de Poștă Călărași
Șaitan Nadejda Centrul de Poștă Hîncești

           23 noiembrie
Șveț Alexandra  I.P. “CTIF”
Guleac Veaceslav I.P. “CTIF”

           25 noiembrie
Vioara Natalia  Centrul de Poștă Rezina

           26 noiembrie
Svinarenco Maxim  S.A.”Moldtelecom”

            27 noiembrie
Gaicean Miroslav  Centrul Telecomunicații Bălți
Capriș Vasile  Î.S. „Detașamentul de Pază Paramilitară”

            28 noiembrie
Cebotari Erica  S.A.”Moldtelecom”
Cebanu Raisa  Centrul de Poștă Ungheni

            29 noiembrie
Sorici Viorel  Centrul Telecomunicații Ungheni
Hangan Igor  I.P. “CTIF”

            30 noiembrie
Maxnenco Veaceslav  Centrul Telecomunicații Taraclia
Gheorghiță Marina Centrul Telecomunicații Telenești
Belous Irina  Î.S.”Poșta Moldovei”

Omagiații lunii Noiembrie 2021

            02 noiembrie
Moraru Maria Centrul de Poștă Cimișlia      

           05 octombrie
Pîrlog Dmitrii  Centrul Telecomunicații Soroca

            07 noiembrie
Golubeatnic Stefanida  Centrul Telecomunicații Cantemir

            11 noiembrie
Calancea Ștefan  ANOFM

             14 noiembrie
Tomșa Anastasia Centrul de Poștă Leova    

             19 noiembrie
Coev Mihail  Centrul Telecomunicații Cantemir

             21 noiembrie
Anatolie Guzun  I.P. “SNMFR”
Golban Nina Centrul de Poștă Edineț

             22 noiembrie
Curoșu Tamara Centrul de Poătă Leova
Șevcenco Anna Centrul de Poătă Leova

             26 noiembrie
Buciușcan Diana  Î.M.”Moldcell”
Braicov Valentina  Centrul de Poătă Leova 

             29 noiembrie
Ursalovschi Ala Centrul de Poștă Rezina
Mariniuc Tamara Centrul de Poștă Dondușeni

             30 noiembrie
Topal Tatiana  Centrul de Poștă Leova