Libertate, independență, solidaritate sindicală

La mulți ani!

OMAGIATI IUNIE foto

JUBILIARII LUNII IUNIE 2022

01 iunie

Maximenco Maria Î.S. “Poșta Moldovei”
Chicu Efrosinia  Î.S. “Poșta Moldovei”
Moșneaga Liuba Centrul de Poștă Căușeni

02 iunie

Postolache Ion S.A.”Moldtelecom” Drochia
Bordian Eugenia  Centrul de Poștă Ștefan-Vodă

03 iunie

Voicu Elena S.A.”Moldtelecom”

04 iunie

 

Istrati Serghei S.A.”Moldtelecom”
Dedova Nadejda Centrul de Poștă Florești

05 iunie

Burian Eugeniu S.A.”Moldtelecom” Orhei

06 iunie

Alexandru S.A.”Moldtelecom” Orhei
Culicovschi Vladimir S.A.”Moldtelecom”
Losețchi Tamara Centrul de Poștă Cimișlia
Cibotari Valentina  Centrul de Poștă Soroca
Cosarev Eugenia Centrul de Poștă Soroca

07 iunie

Pocinoc Tatiana S.A.”Moldtelecom”

08 iunie

Malenschii Ivan  S.A.”Moldtelecom” Șoldănești
Palamarciuc Nicolae S.A.”Moldtelecom” Bălți
Plitoc Alla Centrul de Poștă Soroca

10 iunie

Prudnicov Vladimir S.A.”Moldtelecom”
Martineț Victor S.A.”Moldtelecom” Ștefan-Vodă
Morari Vadim S.A.”Moldtelecom” Ungheni
Delibaltova Tatiana Î.S. “Poșta Moldovei”

11 iunie

Arsenii Dumitru S.A.”Moldtelecom” Strășeni
Ciubeica Eudochim S.A.”Moldtelecom” Călărași
Sîrbu Valentin S.A.”Moldtelecom”
Ivancenco Eduard S.A.”Moldtelecom” Rezina
Isac Natalia Î.S. “Poșta Moldovei”
Condrea Igor Î.S. “Poșta Moldovei”
Popa Elena Centrul de Poștă Cahul
Burca Iulia Centrul de Poștă Călărași

12 iunie

Iurcu Igor  S.A.”Moldtelecom”
Orhei Olga S.A.”Moldtelecom”
Hahlovschi Ilie Centrul de Poștă Ștefan-Vodă
Ursati Ion Î.S. “Radiocomunicații”

14 iunie

Gheorghița Angela S.A.”Moldtelecom”
Cornivschi Veronica Î.S.“Poșta Moldovei” of.p. nr.2005
Iachimciuc Anna Centrul de Poștă Rîșcani

15 iunie

Negru Mihail S.A.”Moldtelecom” Fălești
Cioban Anna Centrul de Poștă  Comrat
Rotaru Ana Centrul de Poștă Orhei

16 iunie

Vulpe Lilia Centrul Telecomunicații Orhei
Lungu Boris S.A.”Moldtelecom” Criuleni
Rotari Nicolae S.A.”Moldtelecom”
Ostap Tatiana Centrul de Poștă Sîngerei

17 iunie

Isacov Valeriu S.A.”Moldtelecom” Criuleni
Sarcovschi Valeria S.A.”Moldtelecom”
Alexandrova Ecaterina Î.S. “Poșta Moldovei”
Guțu Ecaterina Centrul de Poștă Florești

18 iunie

Lisnic Elena S.A.”Moldtelecom” Ungheni
Cușnir Sofia Î.S. “Poșta Moldovei” of.p.nr.2038

19 iunie

Cazacenco Piotr S.A.”Moldtelecom”
Stratonova Aurelia S.A.”Moldtelecom”
Onoico Liuba Centrul de Poștă Ungheni

20 iunie

Soltan Inesa S.A.”Moldtelecom”
Cheptinari Svetlana Î.S. “Poșta Moldovei”
Savin Nina  Î.S. “Poșta Moldovei” of.p.nr.2028

21 iunie

Tanurcov Vasilii S.A.”Moldtelecom” Ciadîr-Lunga
Ciutac Elena S.A.”Moldtelecom”
Econom Valentina Centrul de Poștă Cahul
Postoronca Feodora Centrul de Poștă Florești
Iacob Mihail Î.S. “Radiocomunicații”

22 iunie

Stratan Cristina  Î.S. “Poșta Moldovei”
Russu Ludmila  Centrul de Poștă  Căușeni
Sarmaniuc Liubovi Centrul de Poștă Florești
Moruz Valentina Centrul de Poștă Ștefan-Vodă

23 iunie

Corcevoi Miroslav S.A.”Moldtelecom” Criuleni

24 iunie

Serban Elena S.A.” Moldtelecom” Soldănești
Doina Curecheru Î.S. “Poșta Moldovei”
Luca Aliona Î.S. “Poșta Moldovei”
Pahomi Viorica Oficiul Poștal  Lozova
Derebenscaia Ecaterina Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Botnari Tatiana Centrul de Poștă Sîngerei

26 iunie

Pereu Serghei Î.S. “Poșta Moldovei”

27 iunie

Mereuța Petru S.A.”Moldtelecom” Glodeni
Anatolii Carpeliuc Î.S. “Poșta Moldovei”

28 iunie

Frunze Alexandru S.A.” Moldtelecom” Rezina
Costiuc Nelea Î.S. “Poșta Moldovei”
Tauccu Liubovi Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga

29 iunie

Puiu Vadim S.A.”Moldtelecom” Florești
Melnic Olga Î.S. “Poșta Moldovei”
Serbușca Arcadie Î.S. “Poșta Moldovei”
Varzari Sergiu Centrul de Poștă Rîșcani

30 iunie

Cuznețov Iurie S.A.”Moldtelecom” Bălți
Gurulea Igor Centrul de Poștă Cimișlia

OMAGIAȚII LUNII IUNIE 2022

02 iunie

Croitoru Dan  Centrul Telecomunicații Nisporeni
Raileanu Iurie Centrul de Poștă Cimișlia
Bulgaru Tamara Î.S. ”Combinatul Poligrafic”

03 iunie

Podgurschi Elena Centrul Telecomunicații Ungheni

04 iunie

Miron Svetlana Centrul de Poștă Rîșcani

10 iunie

Ungureanu Svetlana Î.S. ”Combinatul Poligrafic”

12 iunie

Orhei Olga S.A.” Moldtelecom”

17 iunie

Ciuciuian Mariana Centrul Telecomunicații Bălți

18 iunie

Dicusar Victor Î.S. ”Combinatul Poligrafic”

21 iunie

Rogati Serafim Centrul de Poștă Orhei
Guțu Valeriu Centrul de Poștă Briceni
Mihail Iacob Î.S. “Radiocomunicații”

26 iunie

Andreeva Maria FSCM
Gliga Stela Centrul de Poștă Orhei

28 iunie

Luțiv Liudmila Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
Covanji Liubov Î.S. ”Combinatul Poligrafic”
Lupasco Rodica Î.S. ”Combinatul Poligrafic”