La mulți ani!
Federația Sindicatelor din Comunicații transmite cele mai sincere felicitări membrilor de sindicat născuți în luna decembrie.Vă dorește multă sănătate, bucurii, gânduri senine și cât mai multe realizări profesionale și personale.
JUBILIARII LUNII DECEMBRIE 2022
02 decembrie
Beșliu Mihai S.A.”Moldtelecom” Telenești
Zaslavschi Anatoli Î.S.” Radiocomunicații”
03 decembrie
Bolfa Vladimir S.A.”Moldtelecom” Căușeni
Josan Ion S.A.”Moldtelecom” Cahul
04 decembrie
Repeșco Ana Î.S.” Poșta Moldovei”
Pașalî Angela Centrul de Poștă Ceadîr-Lunga
05 decembrie
Cebotari Gabriela Centrul de Poștă Ocnița
06 decembrie
Vozian Liudmila Î.S.” Poșta Moldovei” oficiul postal 2068
08 decembrie
Chian Galina S.A.”Moldtelecom” Ialoveni
10 decembrie
Iascov Eduard S.A.”Moldtelecom” Florești
Oboroceanu Maria S.A.”Moldtelecom” Bălți
11 decembrie
Babenco Andrei S.A.”Moldtelecom” Criuleni
Nirsa Alla Î.S.” Poșta Moldovei” oficiul postal 2023
12 decembrir
Boeștean Zinaida Centrul de Poștă Leova
Chirica Valeriu CTIF
Volentir Andrei S.A.”Moldtelecom” Soroca
13 decembrie
Chiriac Eugenia Centrul de Poștă Călărași
Mihailova Vera Î.S.” Poșta Moldovei”
14 decembrie
Nuca Ecaterina Centrul de Poștă Cahul
15 decembrie
Diaconu Ruslan S.A.”Moldtelecom” Strășeni
Sinițina Axana Î.S.” Poșta Moldovei” ofic.poștal Cricova
Costiucenco Ala Centrul de Poștă Anenii Noi
16 decembrie
Butnari Irina Î.S.” Poșta Moldovei” oficiul poștal 2064
Postaru Natalia Î.S.” Poșta Moldovei”
Cernolev Valentina Î.S.” Poșta Moldovei” ofic.poștal 2038
19 decembrie
Tricolici Constantin S.A.”Moldtelecom” Cahul
Moscalciuc Ana Centrul de Poștă Florești
20 decembrie
Rotaru Svetlana Î.S.” Poșta Moldovei” ofic.poștal 2005
Rusnac Diana Centrul de Poștă Ocnița
Cazacu Anna Centrul de Poștă Sîngerei
Pădure Maria Centrul de Poștă Ungheni
21 decembrie
Ciobanu Elizaveta Î.S.” Poșta Moldovei” oficiul 2032
22 decembrie
Rusu Dumitru S.A.”Moldtelecom”
Jarova Valentina Centrul de Poștă Taraclia
Popescu Petru “Detașamentul de Pază Pramilitară”
23 decembrie
Tîrziu Galina S.A.”Moldtelecom”
Coberman Valentin Î.S.” Poșta Moldovei”
Roșeț Daria Î.S.” Poșta Moldovei”
Sașco Valerii Centrul de Poștă Rezina
Mircev Alexandru Centrul de Poștă Ștefan-Vodă
24 decembrie
Borodachi Serghei S.A.”Moldtelecom”
Hodobas Irina Î.S.” Poșta Moldovei” oficiul postal 2088
25 decembrie
Morcov Dimitrie S.A.”Moldtelecom”
Belous Ala S.A.”Moldtelecom”
Crijanovschii Natalia Centrul de Poștă Rezina
27 decembrie
Arapu Roman S.A.”Moldtelecom”
Cernițan Svetlana S.A.”Moldtelecom”
Stepanenco Valeri S.A.”Moldtelecom”
Boruc Victor Î.S.” Poșta Moldovei”
29 decembrie
Gheico Oleg S.A.”Moldtelecom” Bălți
30 decembrie
Gusu Vitalii S.A.”Moldtelecom” Briceni
Gratian Natalia Centrul de Poștă Rîșcani
31 decembrie
Caraulnii Alexandru S.A.”Moldtelecom”
Omagiații lunii Decembrie 2022
04 decembrie
Gheorghița Oleg Centrul Telecomunicații Telenești
Cîrcîș Simion Centrul de Poștă Telenești
13 decembrie
Chiriac Eugenia S.A.”Moldtelecom” Călărași
15 decembrie
Rogojanova Marina Centrul de Poștă Comrat
17 decembrie
Rurac Vitalie Centrul Telecomunicații Orhei
20 decembrie
Crihan Igor Centrul de Poștă Bălți
25 decembrie
Gaidarji Natalia Centrul de Poștă Taraclia
26 decembrie
Bondari Aurelia Centrul Telecomunicații Ungheni
28 decembrie
Sorocean Alina Centrul de Poștă Florești